Hakkımızda

Cennetten gelen…

Restoran, kafe, bistroların en karşı konulmaz lezzetleri yıllardır bizim tatlı cennetimizden geliyor. Doğal reçetelerle hazırlanan pastalarımız, keklerimiz ve turtalarımızı keyifle vakit geçirdiğiniz mekanlara ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2007 yılında iki kişiyle Heaven Cookies markasıyla başladığımız serüvenimiz bugün işini aşkla yapan 120 kişilik kadro ve Türkiye genelinde 34 ana bayi ile dev bir aileye dönüştü.Bizi buralara işimize olan tutkumuz ve pastalarımızı tadan yüzlerdeki gülümseme getirdi. Bu güzellikleri herkes tatmalı diyerek ördüğümüz ağ artık tüm Türkiye’yi sarmış durumda.Pastalarımızı dondurarak tazeliklerini ve lezzetini koruyarak daha uzağa ulaştırmayı başardık. Bizimle aynı tutkuda olan bayilerimizle ülke genelinde aynı hassasiyetle mutluluk dağıtmaya devam ediyoruz...


Kahvesiz gitmez dedik…

Lezzeti damaklardan kalplere giden pastalarımız kahvesiz gitmez dedik ve yanına en iyi gidecek kahvelerin de bizim elimizden çıkmasını istedik. Dondurulmuş pasta alanında onuncu yılımızı kutlarken bir büyük adim daha atarak pastanızın yanına kahveyi de biz yapmaya karar verdik. En kaliteli kahve çekirdeklerini seçerek 2016 yılı sonu itibariyle üretmeye başladığımız kahve çeşitleri ile on yıllık tecrübemize yakışır bir başarıyı daha tarihimize yazıyoruz.


Onaylanmış kalite

En sevilen restoran, kafe ve bistrolarda tatlı vitrinlerini süsleyen büyüleyici lezzetlerin, müşterileri her zaman ayni sekilde tatmin etmesi yüksek bir titizlik gerektirir. Biz kalitemizi damaklarda bıraktığımız tatlarla ve müşterilerimizden aldığımız cevaplarla göstersek de, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerimiz başarımızı resmi olarak da kanıtlıyor.


Hızlı, sağlıklı, kaliteli, güvenli

Resmi olarak da belgelediğimiz kaliteli ve hijyenik olarak ürettiğimiz ürünlerimizi, Türkiye’nin dört bir yanına başarıyla ulaştırıyoruz. Kusursuz isleyen bir sistem, uzman kadro, yüksek disiplin sayesinde her sipariş ilk günkü tazeliğinde, tam zamanında vitrinlerdeki yerini alır.